Середа, 03.06.2020, 21:08

Наші учні - лауреати Обласного фестивалю «Учнівські республіки – майбутнє держави».

2 жовтня лідери шкільного учнівського самоврядування нашої школи у складі Бутиріної В. (9А), Нікітіної Є. (9А), Луганського П. (9А), Рубана Д. (9А), Калужаніної А (10А), Надворної Ю, (10А), Желновач О. (10А), Кушніра В. (8Б) брали участь в обласному фестивалі «Учнівські республіки – майбутнє держави». На першому єтапі конкурсу дітьми була представлена система роботи учнівського самоврядування нашої школи в вигляді театралізованого міксу «Картинна галерея – фрагменти нашого життя або просто день за днем…». На другому етапі лідери шкільного самоврядування поділились досвідом роботи щодо надання волонтерської допомоги різним верствам населення. Протягом фестивалю наші учні продемонстрували креативність, працьовитість, акторську майстерність, вміння співати та танцювати. Яскравий виступ не лишив байдужим журі конкурсу, тож ми вибороли 3 місце з 23.

Наша школа виховує справжніх лідерів, які гідно йдуть у самостійне життя!

Переглядів: 125 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0