Середа, 24.02.2021, 22:47

Святкова вистава до дня 8 Березня «Школа Фрекен Бок».

У п’ятницю 6 березня в нашій школі, з найщирішими побажаннями вітали жінок та дівчат з 8 Березня. Під керівництвом учителя української мови та літератури Желновач В.С. та педагога–організатора Ганжі В.Л. учні та вчителі підготували святкову виставу «Школа Фрекен Бок». Присутні відвідали уроки «Культури краси», вивчали «Мову танця» та постулати «Жіночої логіки». Фрекен Бок поділилася секретом смачних булочок, а Карлсон зазирнув у найпотаємніші куточки жіночої душі та спробував знайти відповідь на складне питання: «Чого бажає жінка?». Всі разом працювали над проектом «Жінка 21 століття» і дійшли висновку, що жінка поза часом!

У святково прибраній залі лунали веселі пісні і жарти, гості свята милувалися хореографією, театральною грою, сміялися з гумористичних сценок.

Посмішки, теплі слова, весняний настрій отримали всі присутні напередодні Жіночого дня.

Переглядів: 169 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0