Субота, 06.06.2020, 07:02

Як ми святкували Масляну!

Сьогодні ПЕРША школа святкувала Масляну. Як і годиться, на нашому святі були і співи, і танці, і хороводи, і жарти, і змагання. Певна річ, не забули й про старовинні звичаї. Тож на святі були Зима і Весна, котрі сперечалися за право господарювати надалі. Родзинкою свята став парад опудал Зими, які виготовили учні 6-7 класів, проявивши фантазію та креатив. А що вже дітлахам весело було! Конкурси та ігри нікого байдужим не залишили. І гарно, що погода видалася сонячною та сніжною. Усім, хто був присутній на святі, було весело та тепло. Приємно було спостерігати за тим, як разом святкують і дорослі і малі. А у голові роїлися думки з приводу того, що саме так і повинно відбуватися, саме таким чином і передаються традиції, дух свого народу, що відроджується у нових поколіннях. Око милувало ще й вбрання акторів - яскраві хустки, барвисті віночки… По завершені ігрової програми опудала Зими було спалено під оплески присутніх. А потім діти поласували смачними млинцями з солоденьким чаєм. Тож наша школа всіх поздоровляє з Масляною!А ще, спалювали декілька опудал Масляної, щоб швидше весна настала.

Переглядів: 375 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0