Середа, 03.06.2020, 20:52

Вітаю Вас Гість | RSS


15:46
Як ми відзначали День Збройних Сил України!

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. Тож до цієї знаменної дати в нашій школі на паралелі шостих класів було проведено дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл («Джура»)», на яку завітали гості з ОМВК і були суддями змагань.

Наші курені змагались у таких блоках:

1.«Впоряд» - конкурс строю і пісні.

2.«Рятівник» - змагання з надання першої долікарської допомоги та елементами рятувальних робіт.

3.«Відун» - інтелектуальне змагання з історії України.

Відкрив змагання «Впоряд» показовий виступ рою 11 класів «Вільні люди», який у 2018-2019 навчальному році посів почесне 2 місце у міських змаганнях «Сокіл («Джура»)», продемонструвавши майстер-клас підростаючому поколінню.

Молодші джури також були досить вправними: стройова підготовка, теорія медицини, накладання пов’язки «Очіпок» на голову умовно-постраждалого, знання з історії України…

Суддям було вкрай нелегко визначити найкращого, та це конкурс, а значить повинен бути переможець. Місця розподілились так:

І – рій 6А класу.

ІІ – рій 6Б класу.

ІІІ – рій 6В класу.

У День Збройних Сил України ми бажаємо всім захисникам гордо стояти на сторожі спокою Батьківщини, легко відбивати всі навали з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди, зберігати спокій і оптимізм душі, берегти щастя й доброту в серці!

Зі святом всіх!

Переглядів: 100 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]