Середа, 03.06.2020, 03:06

Сократівські бесіди старшокласників: Голокост в історії нашої Батьківщини

Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. Історія нашої Батьківщини, на жаль, має й сумні сторінки. Україна в роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безвинних… Голокост – трагедія, злочин проти людства, який тривалий час був закритим.

29 січня учні 10 класів вшанували пам’ять жертв Голокосту. Разом із учителем історії Шнипко І.М. діти говорили про причини трагедії,  шукали відповідь на питання, чому не можна забувати цю страшну подію.  Учні зачитували підготовлені заздалегідь повідомлення, висловлювали власні думки щодо порушеної проблеми.

Ми говоримо про  Голокост для того, щоб ніхто й ніколи не забув тих мільйонів ні в чому не винних жертв. Зберігаючи пам’ять про Голокост, ми з надією й вірою дивимось у майбутнє. Ми знаємо, що нема геноциду проти когось, геноцид – завжди проти всіх.

Переглядів: 79 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0