П`ятниця, 05.06.2020, 19:01

Інтерактивні уроки для учнів 4 класів: "Протидія булінгу в шкільному середовищі."

5 лютого шкільний офіцер поліції провела інтерактивні уроки для учнів 4 класів нашої школи. Темою уроків стала протидія булінгу в шкільному середовищі. Разом із представником поліції діти  розібрали що таке булінг, дізналися яка за нього передбачена відповідальність, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу та як захистити себе і оточуючих від цькування.  Кожен бажаючий мав можливість висловити думку та свій погляд на дану проблему.

Учні 4 класів запам’ятали: ефективно протидіяти булінгу можна, використовуючи 3 важливі кроки: STOP (зупиніть кривдника), TALK (скажіть агресору, що в разі неприпинення ви будете змушені повідомити вчителям, батькам, поліції) та WALK (зробіть вигляд, що вам байдуже і йдіть геть).

Переглядів: 81 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0