Субота, 17.11.2018, 02:12

Головна » 2018 » Листопад » 7 » Інтерактивна гра «В гостях у казки».
Інтерактивна гра «В гостях у казки».

У вівторок, 6 листопада, учні 4х класів брали участь в інтерактивній грі «В гостях у казки». Кожна команда представила театралізовану візитку за мотивами улюбленої казки: «Мауглі», «Аліса в кріїні Див», «Бременські музики». Діти із задоволенням пригадували відомі казки, розгадували загадки, ребуси, анограми. Вболівальники теж не сиділи без діла: відповідали на запитання, пригадували слова-закляття, пояснювали роботу чарівних предметів. А ще учасники відгадували мелодії до відомих казок, співали, танцювали, малювали портрети казкових героїв. Досвідчене журі, Любов Андріївна та Любов Михайлівна, оцінили роботу кожної команди та визначили переможців . А гра підвела свої підсумки: «Хто багато читає, той багато знає». Тож, читайте більше, читайте на здоров'я!

Переглядів: 33 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0