16:18
Інтегрований урок на тему: «Славетні українці.Тарас Шевченко – світова наша слава» у 3-В класі

     

Тарас Григорович Шевченко - син українського народу.Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук і любов у серцях людей, пробудила національну свідомість і гідність.

З нагоди відзначення 209 дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, 9 березня у 2-В класі було проведено інтегрований урок з української мови та ЯДС за темою: «Славетні українці.Тарас Шевченко – світова наша слава», головною метою якого було познайомити з творчістю і показати учням значимість постаті Кобзаря для людства, поглибити знання з краєзнавства, розвивати творчі здібності учнів, показати актуальність його творів та зв´язок Т. Шевченка із сьогоденням, виховувати повагу і пошану до поета та художника України – Тараса Григоровича Шевченка.

Класний керівник Бондаренко О. В. та учні класу підготували конкурс четців і познайомились з віршами великого Кобзаря. Намалювали малюнки і показали своє бачення віршів поета.Учням була запропонована до перегляду фото-презентація «Шевченко – поет та художник», яка ознайомила школярів з його мистецькою спадщиною.

Діти з цікавістю переглянули кадри з фільму «Дитинство Тараса».

Велика виховна сила Шевченкових творів є невичерпним джерелом у вихованні нових національно свідомих поколінь української молоді.

Переглядів: 13 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close