Середа, 25.11.2020, 15:03

Вітаю Вас Гість | RSS


10:40
Інформація від сектору громадського здоров'я щодо захисту себе від зараження коронавірусом!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА!

Правління міста та медичні працівники роблять все можливе для недопущення епідемії коронавірусу COVID-19  в нашому місті. Прохання до Вас мати особисту відповідальність за  здоров'я та життя своїх  рідних  і близьких.  В наших з вами силах  зробити так, що епідемія нас мине.

Допомога заключається лише в дотриманні правил особистої гігієни,  соціальної дистанції більше 2 метрів, виконанні правил карантину.

Як захистити себе від зараження коронавірусом?

Найважливіше - це підтримувати чистоту рук. Часто мийте їх водою з милом або використовуйте дезінфікуючий засіб. Завжди ретельно  мийте руки перед їжею. Носіть з собою дезінфікуючий засіб для рук, щоб в будь-якій ситуації,  Ви могли очистити руки.

Не торкайтеся рота, носа або очей немитими руками, зазвичай такі дотики несвідомо здійснюються нами в середньому 15 разів на годину(намагайтеся контролювати свої дії).

Будьте максимально обережні, коли знаходитесь у людних місцях. Максимально скоротіть дотики  до різноманітних поверхонь і предметів(особливо голими руками), не торкайтеся   людей.

Носіть з собою одноразові серветки,  завжди прикривайте ніс і рот, коли ви кашляєте або чхаєте, і обов'язково утилізуйте їх після використання.

При здійсненні покупок у магазинах звертайте увагу на умови  зберігання товару на полках та його  реалізації – всі товари мають бути викладені та реалізовуватися  з дотриманням  санітарно-гігієнічних норм, що виключає можливість потрапляння вірусів чи бактерій на продукти харчування.

Уникайте привітальних рукостискань і поцілунків.

Чистість і дезінфікуйте  поверхні, використовуючи побутові миючі засоби - регулярна дезінфекція поверхонь (столів, дверних ручок, стільців, гаджетів і ін.) видаляє віруси.

 

Часто провітрюйте приміщення.

Дотримуйтесь  відстані  не менше 2  метрів  від людей, що мають симптоми будь-якої  ГРВІ.

В період зростання захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями захищайте органи дихання з допомогою медичної маски.

Не торкайтеся до маски під час використання. Після дотику до використаної маски, вимийте руки. Змінюйте маску кожні  2-3 години, чи   після того, як вона  стане вологою чи забрудненою.

Ведіть здоровий спосіб життя – повноцінний сон, вживання харчових продуктів, багатих білками, вітамінами і мінеральними речовинами, фізична активність  підвищує опірність організму до будь-яких інфекцій.

 Сектор громадського здоров'я  КЗ «Інформаційно-аналітичний

центр медичної статистики  та бухгалтерського обліку

м. Слов’янська» 2020р.

Переглядів: 52 | Додав: bodnarchykia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]