Субота, 06.06.2020, 07:34

Гра – квест «Шлях до Тараса».

Як відомо, 9 березня щорічно в Україні святкують День народження геніального поета і пророка  Т.Г. Шевченка. Відзначати це свято можна по-різному: створювати малюнки, декламувати вірші, співати, інсценувати твори.  У нашій школі було проведено гру – квест «Шлях до Тараса», у якій взяли участь команди учнів 7-8 класів.

Діти виконували завдання, які були надані на кожному пункті і зазначені у маршрутному листі. Учасники змагання перебували в постійному пошуку, відповідали на запитання, відгадували загадки-ребуси, декламують вірші тощо.

Найголовнішим результатом зустрічі було те, що всім було цікаво; діти згадали творчість Шевченка, віддали йому шану, виявили свої знання і креативність. Перемогли всі, бо відкрили для себе щось нове. А це найкраща нагорода.

Після підбиття підсумків команди-учасники були нагороджені грамотами та  призами.

Переглядів: 239 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0