Субота, 06.06.2020, 06:38

Вітаю Вас Гість | RSS


11:57
Готуйся до ЗНО в онлайн: українська мова та література

 Цього року основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання відкриє проведення тестування з української мови та літератури. Тест по предмету відбудеться 5 Травня.

Участь у тестуванні братимуть всі випускники шкіл 2016 року. Результат виконання частини завдань цього тесту, які відносяться до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту з української мови та літератури буде використовуватися абітурієнтами при вступі у вищі навчальні заклади.
 
З метою підготовки до тестування випускники шкіл можуть скористатися безкоштовним сервісом онлайн ЗНО, розробленим фахівцями Освіта.ua. Онлайн-сервіс містить повну базу тестів з української мови та літератури, які пропонувалися абітурієнтам при проведенні основних і додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також під час пробних тестувань в період 2006-2015 років.
 
Всього банк завдань з української мови та літератури на сайті zno.osvita.ua складається з майже двох тисяч тестових завдань різної форми і складності.
 
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає вигляду, який пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
 
Після виконання кожного із запропонованих тестів користувачеві надаються правильні відповіді на всі завдання і розраховується його результат у тестових балах.
 
Також, ви можете відкрити повний перелік всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, які були запропоновані учасникам тестування з часів запровадження ЗНО. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.
 
Як відомо, тест ЗНО з української мови та літератури в 2016 році буде складатися із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю.
 
Тест Містить 58 завдань, на виконання яких учасникам ЗНО буде відведено 180 хвилин.
 
 
Переглядів: 368 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]