Субота, 06.06.2020, 07:13

Вітаю Вас Гість | RSS


20:20
Головне про пробне ЗНО 2015 року

Шановні одинадцятикласники!   До вашої уваги все  про пробне ЗНО 2015 року!

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.
Вартість одного тестування складає 89 грн.
Взяти участь у пробному ЗНО потрібно, тому що:
У 2015 році ЗНО з української мови та літератури поєднується з ДПА з української мови, вперше вводяться дворівневі тести.
Ви зможете спробувати свої сили у складанні тестів базового та поглибленого рівнів із предметів українська мова і література та математика та краще підготуватися до ДПА.
Ви зможете ознайомитися на практиці зі змістом та формою тестових завдань, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року.
Ви зможете попрацювати над тестами у реальному часі, навчитись ефективно розподіляти час.
Ви зможете пройти процедуру зовнішнього незалежного оцінювання у повній відповідності до основної сесії: побачити себе в алфавітних списках, пройти перевірку документів, побачити, як саме знайти своє робоче місце в аудиторії, прослухати Типову промову інструктора, виконати такі ж дії, як і під час основної сесії, заповнити бланк(и) відповідей, здати роботу та засвідчити це своїм підписом у аудиторному протоколі тощо.
Ви зможете після завершення тестування заповнити у персональному кабінеті свої відповіді за предметами та отримати свій результат за шкалою 100-200 балів.
Крім того, Ви почнете завчасно обирати вищі навчальні заклади, до яких плануєте вступати, вивчати їх Правила прийому, знати перелік предметів, необхідний для вступу та рівень тесту з української мови і літератури та математики (базовий чи поглиблений).
Графік проведення пробного тестування

Графік проведення пробного тестування

 

Шановні абітурієнти!

 

 

Переглядів: 533 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]