Середа, 03.06.2020, 02:01

Годинна спілкування «Євроатлантична інтеграція України»

Що таке НАТО? Навіщо Україні НАТО? Чому всі країни Східної Європи вступають до цього блоку і ніхто звідти не виходить? Чи важливе це питання в контексті святкування 101 річниці Соборності України? Розібратися в цих запитаннях допомогли старшокласникам нашої школи представники частини 30-35 Національної гвардії України.

Майор Артем Юрійович Івченко заступник командира батальону спеціального призначення "Донбас" по роботі з особовим складом та старший солдат батальону Христина Зозуля розповіли учням про історію створення альянсу, головні цілі цього об’єднання, проблеми, виклики, завдання євроатлантичної інтеграції України. Військові ознайомили дітей з Українським шляхом застосування стандартів НАТО, що є динамічним і має позитивну динаміку.

Були розвіяні міфи про виключно військовий напрямок діяльності НАТО. Діти дізналися, що військова сфера займає лише 20% діяльності НАТО; інші питання стосуються політики, економіки, культури, розвитку цивілізації. Зустріч сприяла формуванню уявлень дітей про НАТО як міжнародну організацію колективної безпеки та оборони та потенційне місце України в цій Організації.

Переглядів: 72 | Додав: bodnarchykia | Рейтинг: 0.0/0