Субота, 17.11.2018, 03:01

Головна » 2018 » Квітень » 27 » Гіркі дзвони Чорнобиля.
Гіркі дзвони Чорнобиля.

23 квітня для учнів сьомих класів в нашій школі було проведено годину пам’яті «Гіркі дзвони Чорнобиля». Минуло 32 роки з тієї страшної хвилини, коли весь світ дізнався про українське місто Чорнобиль. Пам'ять про цю жахливу подію живе в наших серцях і по цей день. Сьогодні діти дізналися скільком людям довелося віддати своє життя в ім'я майбутнього життя людства, вкотре осмислили та усвідомили масштаби тієї трагічної події.  В кожного учня прокинулося почуття відповідальності перед наступним поколінням .

Низький земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи свої здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам'ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Переглядів: 48 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0