Вівторок, 16.10.2018, 23:05

Головна » 2018 » Лютий » 20 » Вшановуємо Героїв «Небесної сотні
Вшановуємо Героїв «Небесної сотні

20 лютого наша школа вшановувала Героїв Небесної Сотні. Протягом дня на інформаційному стенді школи було розміщено докладну інформацію щодо історичних подій листопада - грудня 2013 року та січня – лютого 2014 року з фотографіями загиблих героїв.

О 9 годині 45 хв учні першої школи вшанували героїв Революції Гідності хвилиною мовчання.

У шкільній бібліотеці підготовлено тематичну виставку, яку вже відвідали учні 4 класів.

Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні відзначається 20 лютого на підставі указу Президента України Петра Порошенка № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015року «з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

… Герої «Небесної сотні» пішли у вічність. Але людина живе стільки, скільки про неї пам’ятають. Ті, хто віддав свої життя на Майдані за право українців жити у вільній демократичній державі, житимуть вічно. Українці пам’ятатимуть про них завжди.

Переглядів: 95 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0