П`ятниця, 05.06.2020, 18:51

«GAMESHCOOL», або як пройшов 50-річний ювілей нашої школи.

«GAMESHCOOL»-під таким девізом 20 вересня пройшов 50-річний ювілей нашої школи!

Свято розпочалося о 9.00 годині театралізованою виставою, яскравими піснями та запальним флешмобом вчителів першої школи. На святкову лінійку до нас завітало багато гостей: міський голова В.М.Лях, начальник відділу освіти І.М.Рубльовський, головний спеціаліст відділу освіти М.В.Бугайова, директор центру дитчо-юнацької творчості Н.А.Мельникова, депутат Слов’янської міської ради В.В.Кисіль. Гості привітали учнів, батьків та вчителів нашої школи зі святом, та як і годиться, на День народження подарували подарунки.

Продовжилося святкування цікавою, різноманітною та насиченою програмою.

Учні перших класів змагалися у спортивній грі «Тато, мама, я-спортивна родина».

Другі класи влаштували пікнік на шкільному подвір’ї, до яких приєдналися мультиплікаційні герої Нолік та Сімка.

Учні третіх класів мандрували «Містом майстрів». Діти заробляли віртуальні гроші виготовляючи глечики, прикрашаючи тарілки за допомогою технології «3-Д тісто», розмальовували копилки, брали участь у спортивних змаганнях та купували на зароблені кошти солодощі.

Для учнів четвертих та п’ятих класів було влаштовано «Уроки-цікавинки».

Шості та сьомі класи змагались у запальному танцювально-пісенному батлі, який закінчився розважальною програмою Стартінейджер.

Не сиділи на місці восьмі та дев’яті класи. Для них було організовано «Спортивний ярмарок» та змагання з лазер-таг.

Ну і найстарші учні – десяті та одинадцяті класи стали учасниками форум-театру, яку організував та провів міжнародний благодійний фонд «Карітас».

Отже свято вдалося! Діти радісні та втомлені поверталися додому у піднесеному настрої, розповідаючи своїм друзям та батькам про проведений час на «GAMESHCOOL»!

Переглядів: 200 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0