Середа, 03.06.2020, 21:46

Зустрічаємо птахів на фестивалі шпаківень «Шпак – House».

4 квітня учні 2-в класу під керівництвом Бондаренко О.В. брали участь у ювілейному 5-му фестивалі шпаківень «Шпак – House» свято проходило у «Центрі екології та довкілля» і присвячено Міжнародному Дню Птахів.

В залі було багато учасників фестивалю, батьків та гостей. Презентація шпаківні відбувалася в театралізованій формі. До гостей свята завітали казкові герої, дівчинка-Весна та птахи, які закликали берегти природу і не знищувати шпаківні.

Були і пісні, і вірші, і веснянки, присвячені нашій природі. Наші школярі отримали дипломи та призи від гостей - регіонального ландшафтного парку "Краматорський", Північно-Донецького басейного управління та громадської організації "Відродження".

Діти подарували свято собі, дорослим та усім птахам. Тепер шпаки в нашому місті не турбуються про своє житло, завдяки турботливим і чуйним дітям.

Переглядів: 186 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0