Середа, 03.06.2020, 02:36

Фестиваль патріотичної пісні «Любіть Україну всім серцем своїм» до Дня Соборності України.

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам твою історію творить!

Ліна Костенко

22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді. Учні мають розуміти значення боротьби за територіальну цілісність нашої Батьківщини.

2020-го року українці відзначають 101 річницю Соборності України. Тож до цієї дати  учні п’ятих класів взяли участь у фестивалі патріотичної пісні «Любіть Україну всім серцем своїм», під час якого лунали пісні про Україну, про її красу та неповторність. Проте всі вони, як одна, були пронизані любов’ю до рідної землі.

Учні нашої школи зростають справжніми патріотами своєї великої країни, дбають про красу природи, бережуть традиції свого народу.

Ось так перша школа святкує СОБОРНІСТЬ України. Зі святом всіх!

Переглядів: 78 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0