Середа, 03.06.2020, 22:00

Фестиваль авторської пісні «Сонячний зайчик»

21-23 жовтня учні нашої школи, члени гуртка авторської пісні «Конгломерат» під керівництвом Задерихіної К.П. та Задерихіної І.С., взяли учать у VIII Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-майстерні авторської пісні «Сонячний зайчик», що традиційно проводився у Запоріжжі. В програмі фестивалю були різноманітні концерти, вечір поезії, у яких брали участь і діти, і їхні наставники. Найбільш яскравим став вечір пам’яті Новели Матвєєвої, де пролунали відомі пісні поетеси. Члени гуртка «Конгломерат» Карім Присяжний, Софія Юшина, Анастасія Боговід, Юлія Висицька та Артем Вавілов теж заспівали декілька пісень, за що були нагороджені дипломом у номінації «За лицарське відношення до авторської пісні». Учні нашої школи відвідали також майстер-класи з гри на гітарі, віршуванню, режисурі пісні й концерту, сценічної мови та акторської діяльності. Цікавою та пізнавальною також була екскурсійна програма: учасники фестивалю відвідали легендарний острів Хортиця, дізналися багато нового про історію Запорізької Січі.

Учасники гуртка «Конгломерат» отримали масу позитивних емоцій, незабутні враження від поїздки, творчої атмосфери запорізької сцени і щиро вдячні  за матеріальне сприяння депутату Верховної Ради Солоду Юрію Васильовичу.

Переглядів: 285 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0