Середа, 03.06.2020, 02:19

Екскурсія у Ямпільський дендропарк

Під час осінніх канікул учні 4-А і 4-Б класів  відвідали Ямпільський дендропарк,

Екскурсія була проведена у формі квеста. Дітям було запропоновано прожити день так, як це робили наші предки. У ході квеста учні робили зупинки на таких станціях, як «Земля», «Вогонь», «Вода», «Повітря». Учасники квесту настільки вжились у роль, що без зусиль розвели багаття, переправились на паромі на інший берег ріки, зробили неймовірні вироби з глини, а також поспілкувалися з казковою Бабою-Ягою.

Діти були у захваті від свіжого повітря, неймовірної краси рідної природи, живого спілкування з різноманітними тваринами, смачного обіду.  Кожен мав змогу розширити свої знання  про історичне минуле слов’янських народів, ближче познайомитись  з   рослинним та тваринним світом рідного краю.

Переглядів: 403 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 5.0/1