П`ятниця, 25.05.2018, 22:26

Головна » 2018 » Травень » 5 » ЕКСУРСІЯ ДО ЧАРІВНОГО ЗАКАРПАТТЯ
ЕКСУРСІЯ ДО ЧАРІВНОГО ЗАКАРПАТТЯ

У період з 26 квітня по 1 травня учні 7, 9, 10 класів побували на екскурсії в чарівному регіоні України – Закарпатті. Закарпаття – чудовий край, де змішались різні культури, народи і традиції. Регіон межує одразу з чотирма державами – Польщею, Угорщиною, Румунією і Словаччиною. Закарпаття вражає своєю багатою історію, неймовірною природою, високими горами та гостинністю.

Упродовж екскурсії діти побували на озері Синевир, де милувалися неймовірною красою перлини Закарпаття. Вода в озері, яке оточене горами й лісом, настільки чиста, що можна бачити дно. Також завітали до реабілітаційного центру для бурих ведмедів та в село Колочаво, де розташовано десять етнографічних музеїв.

Наступний день екскурсії запам’ятався суворістю та старовинним духом Мукачевського замку Паланок, вишуканістю палацу Шенборнів та сучасним оздоровчо-рекреаційним комплексом у селі Берегове, де у дітей була можливість купатись у семи різних басейнах із термальними та прісними водами.

Наостанок екскурсійна група вирушила в пішохідну прогулянку вуличками Ужгорода – обласного центру Закарпаття. У місті є багато цікавого: старовинний замок, чисельні музеї, ботанічний сад, набережна річки Уж та неповторні сакури – гордість всіх мешканців міста!

Сповнені незабутніх вражень діти повернулись у рідне місто.

Переглядів: 57 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0