Середа, 03.06.2020, 03:33

Екскурсія містом Харків.

14.12.19 р. учні 7А, 7Б, 8А,8Б, 9А, 10А класів відвідали Харків. Екскурсійна подорож була насиченою та цікавою.

Перша зупинка – квест. Команда повинна вийти з кімнати. Для цього доводиться шукати предмети, вирішувати головоломки. Важливу роль відіграє атмосфера гри, сюжет і оригінальність загадок. Після відвідання цієї кімнати залишились позитивні враження!

Оскільки за статистикою 95% населення - ласуни, то кожна людина мріє поласувати різними смаколиками. Тому другою зупинкою нашої екскурсії було відвідування виробництва "Солодкий світ".  Учні дізнались, як виробляються шоколад, шоколадні цукерки, східні солодощі. Крім цього всіх чекали чай з фірмовими солодощами. А в крамниці кожен придбав оригінальні ласощі собі і близьким.

Останньою зупинкою був кінотеатр «Планета кіно», де нас чекав перегляд фільму «Джуманджі: Наступний рівень». Неможливо було відірвати очей від екрану. Було все: захоплевий сюжет пригодницького фільму, стерео звук, супер картинка, спецефекти.

Харків знову подарував нам незабутні емоції та враження.

Переглядів: 115 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0