ВАС ВІТАЄ ЗОШ №1

Євроспорт - новини

Главная » 2017 » Квітень » 24 » Екскурсія до Львова
Екскурсія до Львова

Цього року для екскурсії ми вибрали місто Львів. І саме тому у період з 7 по 11 квітня учні 6В, 8В, 9А та 9Б класів здійснили цікаву мандрівку до цього унікального, вишуканого та романтичного міста.

Після прибуття на залізничний вокзал Львова ми відразу направилися у хостел, де залишили свої речі, а потім, після гарного сніданку, вирушили на пішохідну екскурсію центром міста. «Середньовічні квартали Львова» - так називалася наша екскурсія. Ми гуляли по вуличках, вдихали аромати кави, роздивлялись старовинні будівлі, слухали екскурсовода, яка розповідала нам  історію цих кварталів та легенди, пов’язані з ними. Побували у Будинку вчених, Вірменському соборі, Домініканському костелі та Костелі єзуїтів, а після обіду відвідали Дім легенд, палац Потоцьких та міську ратушу, з висоти якої милувалися краєвидами міста та фотографувалися.

Наступного дня у нас була запланована екскурсія до оперного театру, де ми переглянули виставу «Попелюшка», яка дуже сподобалася дітям. У другій половині дня ми відвідали Шевченківський гай (Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького), де познайомилися з культурними та архітектурними пам’ятками із західних областей України.

На третій день, після екскурсій до інтерактивного музею «D. S. Таємна аптека» та музею зброї «Арсенал», ми пішли до майстерні шоколаду, майстерні пряників "Юрашки", сувенірних магазинів. Всі купляли ласощі та сувеніри для себе та батьків. З повними сумками львівських подарунків, смаколиків та гарним настроєм ми вирушили на вокзал,де на прощання з містом зробили групове фото. Львів, ми ще повернемось!

Просмотров: 134 | Добавил: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
...

Вікіпедія