П`ятниця, 20.09.2019, 13:54

Головна » 2019 » Травень » 13 » Екскурсія «Дивовижний світ мультфільмів» для учнів початкової школи
Екскурсія «Дивовижний світ мультфільмів» для учнів початкової школи

11 травня 1-А і 4А класи потрапили у дивовижний світ мультфільмів, відвідавши  кінотеатр «Сапфір». Діти  переглянули цікавий, веселий, повчальний мультфільм «Велика мандрівка».

Головний герой мультфільму великий, сміливий та розсудливий ведмідь Мік-Мік не планував заводити дітей. Та лелека помилився і йому дістається згорток з немовлям. Це маленька панда. Звісно – панди теж ведмеді, і можна було б залишити малюка собі. Але ж десь на нього чекають справжні батьки. Тож час вирушати у далеку подорож та доправити дитину туди, де вона і мала з’явитися на світ. Компанію наполегливому ведмедю складе невгамовний заєць Оскар, а дорогою до них долучаться пелікан Дюка, вовк Янус та тигр Амур.

Разом з героями діти поринули у світ пригод і зрозуміли, що перемогти невзгоди можливо лише разом. Дружба – велика сила!!!

Переглядів: 83 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0