Понеділок, 22.10.2018, 18:35

Головна » 2018 » Вересень » 24 » Екскурсія 7-10 класів до «Лиманського лісового господарства».
Екскурсія 7-10 класів до «Лиманського лісового господарства».

Шкільні екскурсії – це можливість дізнатися щось нове, це спілкування з однокласниками та друзями, це події, які пізніше згадуються все життя.

Цікавою та змістовною була поїздка до Ямполя, яку організували для дітей вчителі нашої школи:  Литвинкович Т.В, Базилевич В.М та Желновач В.С.

22 вересня група учнів 7-10 класів після нетривалої подорожі автобусом опинилася серед листяного лісу біля різних дерев’яних воріт. Офіційно це місце називається Державне підприємство «Лиманське лісове господарство».

Ямпольське лісництво пропонує відвідувачам декілька культурних парків: парк молодят, еколого-пізнавальну стежку та дендропарк із зоопарком.

Одразу за воротами відкривається чудовий вид на озеро з фонтанами та дикими качками, які зовсім не бояться людей і підпливають дуже близько, щоб поласувати печивом чи булкою, які привезли для них гості.

Після знайомства з екскурсоводом діти прогулялися по парку молодят, дізналися про його традиції, почули таємницю рожевих та блакитних стрічок на деревах.

Перлиною лісового господарства є  еколого-пізнавальна стежка «Лісове намисто».

12 незвичайних зупинок у вільховому лісі – це знайомство із річкою Чорний жеребець та її легендою, Черепашачий залив та цікаві подробиці життя черепах, розповіді про інших мешканців ріки: бобрів, видр, ондатр тощо. Це поромна переправа, де кожний може відчути себе поромником, деревяні містки «Віра» та «Надія», острів Любові, а також зупинка з чарівною назвою «Казки вільхового лісу».

Чарівний дендропарк «Мелодія лісу» вражає своєю красою: охайними алеями, фонтанами, доглянутими рослинами тощо, а мешканці зоопарку викликають розчулення. Вони із задоволенням приймали гостинці з рук, не ховалися від дітей, а легко йшли на контакт.

Насичена екскурсія та свіже повітря викликали неабиякий апетит у дітей, але гостинні господарі подбали й про це. На території парку є безліч затишних бесідок, де можна пообідати або випити кави. А після смачного обіду в дружній компанії дітей було запрошено пограти та відпочити на спортивному майданчику.

Тепле вересневе сонце, цікава прогулянка, знайомі усміхнені обличчя – все це супроводжувало дітей протягом дня. Додому вони повернулися втомленими, але радісними, з новими враженнями та великою кількістю яскравих фотографій на довгу пам’ять про цей день.

Переглядів: 50 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0