Субота, 22.02.2020, 22:09

Головна » 2017 » Вересень » 26 » ЕКОfest СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ-РІКА НАТХНЕННЯ ТА ЛЮБОВІ
ЕКОfest СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ-РІКА НАТХНЕННЯ ТА ЛЮБОВІ

У день осіннього рівнодення, 23 вересня, у парку культури та відпочинку Слов'янська відбувся перший екологічний фестиваль, присвячений Дню Сіверського Дінця.

«Сіверський Донець – ріка натхнення та любові»

І натхнення, і любові було в цей день чимало: гарні пісні, танці, музика; фоторозповідь про національний парк «Святі гори» та роботу  Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів (БУВР), гарні керамічні вироби. Долучились до цього свята й учні школи №1. Ми підготували інформацію про екологічну роботу в нашій школі, починаючи з 1996 року, про співпрацю з Сіверсько-Донецьким БУВР. Учні 9А класу підготували та провели з дітьми та батьками 5А класу навчальну гру-доміно «Сіль землі Слов'янської».

Сильний поривчастий вітер того дня не розвіяв гарних вражень дітей та дорослих від свята Сіверського Дінця.

Переглядів: 253 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0