П`ятниця, 05.06.2020, 19:26

#Джура Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є базовою і основною формою оборонно-масової і спортивно-оздоровчої роботи, початкової військової та фізичної підготовки, ідейно-політичного, морально-психологічного та національно-духовного виховання дітей та молоді, формування особистості як лицаря-козака. Тож для отримання всіх цих якостей на базі нашої школи створено три рої:

«Козачата» - 1А клас, керівник Іноземцева О.В.

«Мальви» -  7А клас, керівник Литвинкович Т.В.

«Вільні люди» - збірна 10 – х класів, керівник Шилова Т.О.

Рої молодшої та середньої вікових категорій «Козачата» та «Мальви» вже взяли участь у міському етапі гри в розділі звітів «Добре діло», та результати цього блоку ще невідомі. А ось для джур козацьких «Вільні люди» все ще попереду!

Завдяки класному керівнику Шиловій Т.О. на міський етап гри вже надано звіт про роботу рою, та це тільки початок. На черзі стройова підготовка, в якій школі люб’язно допомагає військовослужбовець Слов’янської військової частини 30/35 національної Гвардії України. Він же й вчить дітей правильно використовувати пневматичну зброю лежачи з упору.

Медицина, туризм, знання історії України, творчий конкурс «Ватра» - все це треба вивчити нашим джурам.

Та ми, педагогічний колектив школи з радістю допоможемо їм. І завдяки спільним зусиллям сподіваємося посісти призове місце.

Переглядів: 250 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0