Середа, 03.06.2020, 19:57

До Дня Захисника України: спортивне свято «Від козацьких старшин до спортивних вершин».

1

4 жовтня наша країна святкує День захисника України, який відзначається з 2014 року. Це важливе свято для України і воно відповідає підйому патріотизму й зростанню національної свідомості українців.

В нашій школі до Дня захисника України 11 жовтня на паралелі п’ятих класів було проведено спортивне свято «Від козацьких старшин до спортивних вершин», на яке завітали гості зі Слов’янської військової частини 30/35 Національної Гвардії України та шкільний офіцер поліції.

Вступним словом ведучої було наголошено на те, що саме сьогодні великої уваги набуває відродження українського козацтва, бо це і є відродження України. Козацтву належить особливе місце в історії нашої країни та в історичній пам’яті українського народу. Скільки зворушливих слів прозвучало з дитячих вуст, а які чудові українські пісні лунали зі сцени, і все це є підтвердженням того, що ми є дійсно нащадками славного українського роду, що в наших венах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.

Діти змагались в таких конкурсах: «Привітання ку ренів», «Історичний бій», «Козацька пісня», «Козацька страва», а також у різноманітних естафетах.

Під час свята наші козаки продемонстрували свої знання з історії козацтва, а також сильний характер та найкращі фізичні якості. Кожен з них мав змогу себе представити у своїй неповторній красі та продемонструвати свої здібності.

В змаганнях як завжди є переможці: І місце – 5Б клас, ІІ місце – 5А клас та ІІІ місце – 5В клас.

Вітаємо всіх зі святом Захисника України!

Переглядів: 131 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0