Неділя, 31.05.2020, 09:27

До 145 річниці від Дня народження Лесі Українки.

25 лютого 2016 року Україна святкувала 145 річницю від Дня народження Лесі Українки. У ЗОШ №1 у рамках урочистого відзначення цієї пам'ятної дати було проведено усний журнал під назвою «Вона в віки майбутні йти повинна». Журнал складався с трьох сторінок: «Слово про Лесю», «Вічно живий голос», «Єдина! На всю Україну!» Кожна сторінка цього видання ознайомила учнів з творчістю великої поетеси, розповіла про її життєвий шлях та творчість. Мета проведеного заходу: передати силу і глибину поетичного світу Лесі Українки, виховувати любов до українського поетичного слова, до Вітчизни, до творчої спадщини поетеси, почуття прекрасного. «...Вона була, є і буде. Дякуймо за це долі, що зродила на нашій землі Лесю Українку, яка стала символом і гордістю нашої України, яка вірила у своє безсмертя і стала безсмертною», - щиро промовляли учениці 6-А класу під час заходу.

Переглядів: 329 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0