Субота, 06.06.2020, 07:40

Наши учні познайомилися з Диво – птахами України

12 жовтня 2013 року о 10.30, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, у Парку культури і відпочинку м. Слов’янська відбулося відкриття нового туристичного об’єкту міста — «Диво – птахи України на Слов’янщині». Учні 5-х класів нашої школи були присутні на святі.

Свято проводилося за ініціативою Слов’янської міської ради з метою зберігання українських цінностей та їх популяризації. Учасників свята привітав міський голова Неля Ігорівна Штепа.

Місто Слов’янськ – переможець Всеукраїнського «Параду вишиванок», який проходив в День Незалежності в Києві. На розсуд глядачів та вимогливого журі фестивалю були представлені гігантські «Диво – птахи» з усіх областей України. Це майже чотириметрові скульптури, розписані кольоровими фарбами та прикрашені барвистими етнічними орнаментами в регіональних традиціях.

Наразі вісімнадцять «Диво – птахів» «злетілися» на схід України до мальовничого міста–курорту Слов’янська, щоб кожен бажаючий зміг помилуватися їх неповторною красою, ознайомитися з художніми особливостями кожного регіону країни та оцінити рівень майстерності розписів.

Протягом жовтня виставку відвідали учні 1-4 класів нашої школи.  Діти уважно  слухали розповідь екскурсовода, роздивлялись птахів. Майже всім дітлахам забажалося навчитися робити такі шедеври своїми руками.

Переглядів: 570 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0