Середа, 03.06.2020, 03:08

Дерево пам'яті - акція до Дня Визволення Ураїни від фашистських окупантів.

28 жовтня – день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

В цей день ми вшановуємо героїчний подвиг і жертовність українського народу у Другій світовій війні. Ми віддаємо данину пам’яті воїнам, які загинули в боях за звільнення України.

Саме цій даті була приурочена акція озеленення шкільної території «Дерево пам’яті», в якій взяв участь дружній колектив  батьків та дітей 2 – Б класу Слов’янської загальноосвітньої школи  IIII ступенів №1. Все це було організовано заради того, щоб діти завжди пам'ятали тих, хто ціною свого життя захищав і визволяв Україну в роки воєнного лихоліття.

Хочеться вірити, що до таких акцій будуть долучатися якомога більше людей і наша Україна з кожним роком буде ставати квітучішою.

Бажаємо всім добра, здоров’я та мирного неба!

Переглядів: 108 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0