Середа, 03.06.2020, 02:27

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В НАШІЙ ШКОЛІ

Тиждень з 4 по 8 грудня пройшов дуже насичено і готувалися до нього ми дуже ретельно. Адже на цьому тижні наші чоловіки відзначають ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, який указом ПРЗИДЕНТА УКРАЇНИ прийнято відзначати 6 грудня. Молодші школярі виготовляли святкові листівки та новорічні іграшки на ялинку Захиснику. Середня школа відзначала свято «Нумо, хлопці!». А десяті та одинадцяті класи зустрічали почесних військових гостей Старшого сержанта Коваля Володимира Володимировича, Старшого сержанта Кузнєцова Євгена Михайловича та сержанта Чумакова Артема Олександровича спортивно – розважальною грою «Ім’я тобі – Захисник». Усі діти пройнялися святковою атмосферою та отримали безліч задоволень. Перша школа вітає всіх зі святом Захисника України!

Переглядів: 257 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0