Середа, 24.02.2021, 22:42

Вітаю Вас Гість | RSS


12:21
День українського добровольця.

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця.

Доброволець- той, хто вступає в армію з власного бажання, добровільно.

У військовій справі доброволець — людина, що вступила на військову службу за власним бажанням чи у діючу армію.

Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Загалом у конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них згодом перетворилася на військові частини силових структур.

Переглядів: 125 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 slava-lex   [Матеріал]
Уважаемый автор! Будут ли среди Ваших памятных  дат  в 2020г. такие как :  годовщина убийства 16.04.2015г. украинского писателя Олега Бузины  https://newsone.ua/articles/accidents/ubijstvo-olesja-buziny-koho-i-kak-chetyre-hoda-sudjat-za-prestuplenie.html  или годовщина трагических событий 2 мая 2014г.  в Одессе https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-48131691 ? 
        Я уверен, что нет! Потому что с 2014г. в Вашем календаре эти даты напрочь забыты! 
        В этом и суть гражданской войны, в которой Вы также участвуете, упорно продолжая публиковать для школьников историю произошедших  событий в стране только с одной стороны.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]