15:59
День пам’яті дітей – безневинних жертв агресій

4 червня світ вшановує пам’ять дітей – безневинних жертв агресій, Україна – пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Це наш спільний біль і наша спільна пам’ять. Напередодні, 3 червня, за ініціативою заступника директора ЗЗСО №1 м. Слов’янська Боднарчук Інеси Олександрівни, учні шкіл м. Слов’янська, які тимчасово знаходяться у м. Дніпро, взяли участь у акції «Голуб перемоги – голуб пам’яті». Акція проходила у приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки. Учителі першої школи Михайличенко Т. В., Мікуліна М.О., Анацька З.С. підготували інформаційне повідомлення та майстер-клас з вироблення голубів - символів.

Число маленьких українців, чиє життя забрали рашисти, сягнуло 484, ще 992 поранені. І це не остаточні дані, адже триває робота з встановлення кількості жертв у місцях ведення бойових дій, на тимчасово захоплених та звільнених територіях. Та і чи дізнаємось ми, скільки маленьких українців загинуло під час так званої депортації - фактичного викрадення росією.

На жаль, Донецька область очолює рейтинг сумної статистики цієї війни:

від 24 лютого 2022 року на Донеччині загинуло 148 дітей, ще 288 отримали поранення. 92 дитини війна забрала у Маріуполі, в громадах Краматорського району загинуло 24 дитини: 13 – у Лиманській громаді,

4 дитини у Костянтинівській громаді, 3 дитини – Краматорській, 2 дитини – у Святогірській, Слов’янській громадах,

1 дитина – у Миколаївській територіальній громаді.

Понад мільйон хлопців і дівчат через війну позбавлені можливості бачити рідних, ходити до школи та жити у власній оселі. Десятки тисяч стали біженцями, сотні – зазнали травм і поранень.

Ці цифри жахають. Вони – не просто суха статистика. Це дитячі долі й життя…

Учасники акції хвилиною мовчання вшанували пам’ять дітей загиблих під час війни. А потім виготовили голубів, як символ як символ перерваного життя, віри в Перемогу, здійснення найкращих сподівань!

 

Переглядів: 30 | Додав: bodnarchykia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close