Субота, 22.02.2020, 20:15

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Червень » 12 » День Конституції в пришкільному таборі
13:36
День Конституції в пришкільному таборі

11 червня в пришкільному таборі - День, присвячений Конституції України! Діти дізналися де що нове про свято з бесіди «Конституція – основний Закон України», відвідали Правовий кінозал де  переглянули тематичний мультфільм,  взяли участь у фестивалі малюнків на асфальті "З Україною в серці".  Проведені заходи  сприяють становленню громадянина - патріота України. 

      

Перша Конституція незалежної Української держави прийнята Верховною Радою України 28 червня 1996 року. З тих пір в цей день Україна святкує День Конституції
  Згідно з Конституцією, Україна - суверенна і незалежна, соціальна і правова держава (ст.1). Україна - унітарна держава, її територія в рамках існуючого кордону є цілісною і недоторканною (ст.2).
Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (ст.3).
Державною мовою в Україні є українська (ст.10).
Президент України є главою держави і виступає від її імені. Президент - виступає гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина (ст.102).

 

Переглядів: 541 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]