Субота, 17.11.2018, 02:25

Головна » 2018 » Квітень » 19 » ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 квітня в нашій школі відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

На першому уроці були проведені класні години до Дня цивільного захисту.

У цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; організували перегляд навчальних фільмів з правил безпечної евакуації, правил користування вогнегасником та інше.

Протягом дня учні мали змогу переглянути виставки плакатів,  малюнків; пам’яток,  практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

Завершальним етапом була евакуація школи. Учбову евакуацію всіх учасників навчально-виховного процесу та  особового складу школи було організовано спокійно але динамічно і швидко. Учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки.

Під керівництвом вчителя предмету Захист Вітчизни, учні 10-х класів продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей. Також провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист” та ввідну хімічна небезпека.

Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце. Учасники тренування дотримувались правил техніки безпеки.

Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Переглядів: 96 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0