Неділя, 22.07.2018, 14:26

Головна » 2018 » Травень » 17 » Cвято з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.
Cвято з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

Зворушливе свято з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї відбулося 15 травня в нашій школі. Учні 5А класу зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякувати їй за любов і турботу, а також привітати всю свою сім’ю і побажати їм здоров’я, щастя, добробуту. Емоційно  і дуже  зворушливо лунала пісня «Мама» у виконанні Ткаченко Лізи та Полякової Асі. Біловол Микита та Ущека Настя прочитали власні вірші. Особливо вразив глядачів акробатичний номер у виконанні Пряникової Арини. Найщиріші слова подяки матерям звучали з уст учнів 5А класу. Згадавши у своїх виступах ніжні мамині руки, її клопітку щоденну працю, ласку та тепло, діти не могли не викликати радісних сліз у матерів. У підготовці та проведенні свята активну участь прийняли також батьки учнів, наприклад, мама Чуркіна Нікіти розповіла про родинні традиції. Смілкова Ема разом з мамою показали сцинівку «Діалог мами та доньки».   А потім діти та батьки мали змогу взяти участь у веселих та повчальних конкурсах. Всі учасники свята отримали задоволення від часу проведеного разом.

Переглядів: 47 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 5.0/1