Субота, 06.06.2020, 07:40

Благодійна акція зі збору макулатури.

Сучасне життя неможливе без використання паперової продукції. На роботі чи в побуті, люди постійно стикаються з папером. Журнали, газети, на які оформлена річна підписка, товсті пакувальні коробки від куплених товарів, а кількість барвистої рекламної продукції: буклетів і флаєрів, взагалі не піддається ніяким підрахункам, особливо, якщо до цього числа додати списані дитячі зошити, старі шкільні підручники, то паперові вироби самої різної необхідності та призначення, врешті-решт, можна віднести до одного із самих основних людських відходів.

А здавши папір на переробку, це крок до збереження лісу – зелених легень нашої планети. Тому наша школа не пройшла осторонь та допомогла навколишньому середовищу.

10 жовтня спільно з учнями, батьками та вчителями нашої школи, було  проведено благодійну акцію зі здачі макулатури.

Загалом, зусиллями усієї школи було зібрано 2154 кг макулатури. І це неабиякий внесок у зелену скарбничку людства, що вказує на небайдужість до нашого майбутнього.

Найактивнішими виявилися 2А – 423,5 кг (І місце), 7В – 291,5 (ІІ місце), 8а – 205, 0 кг (ІІІ місце).

Дякуємо всім небайдужим!

Переглядів: 198 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0