Понеділок, 22.10.2018, 18:10

Головна » 2018 » Вересень » 29 » Акція «Здай макулатуру – збережи природу»!
Акція «Здай макулатуру – збережи природу»!

Одним із способів зберегти природу, зокрема дерева, є використання вторинної сировини – макулатури. Люди нищать дерева за хвилину, годину чи день, а ось зростають дерева більше 50 років. Вирубка лісів значно перевищує процес їх відновлення. А тепер задумайтеся: з однієї тони макулатури можна виготовити 25000 зошитів, 60 кг вторинної сировини рятують одне дерево. Тож наша школа вирішила залучитися до порятунку дерев! 26 вересня 2018 року ми долучилися до екологічної акції «Здай макулатуру – збережи природу», в якій взяли участь колектив закладу, учні та їх батьки.

Завдяки спільним зусиллям було зібрано 2195.3 кілограмів макулатури. Найактивнішими класами стали:

1А – І місце,

3Б – ІІ місце,

7А – ІІІ місце.

Класи-переможці традиційно отримали солодкі подарунки - торти.

Тож сьогодні наша школа врятувала 36 дерев чи допомогла виготовити 50000 зошитів, не вирубавши жодного дерева!

Переглядів: 62 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0