Середа, 03.06.2020, 21:36

Акція милосердя «Лелеченя добра»

Людина постійно стоїть перед вибором: чинити добро чи уникнути такої можливості. Милосердна людина допомагає всім. Милосердя означає завжди бути готовим допомогти кожній людині.

От і нещодавно завершилася чергова акція милосердя «Лелеченя добра», метою якої був збір коштів для покинутих дітей дитячої лікарні. В акції взяли участь всі учні нашої школи, їхні батьки та вчителі. Спільними зусиллями для нужденних було зібрано чимало коштів, на які було придбано підгузки, дитячі крема, мило та ін. засоби особистої гігієни. Проведення таких благодійних заходів дає дітям можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

Дякуємо усим небайдужим!

Переглядів: 302 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 5.0/1