Неділя, 16.12.2018, 11:10

Головна » 2017 » Жовтень » 26 » А пам'ять священна
А пам'ять священна

26 жовтня до Дня визволення України від нацистських  загарбників в нашій школі для учнів четвертих класів, було проведено конкурс читців «А пам'ять священна». У віршах діти пригадали імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали бажаний день звільнення України від фашистської окупації. Переможцями стали: Рева Катерина  - 3 місце, Заіченко Іван – 2 місце, Приходько Тетяна – 1 місце. Номінантами стали: Рутина Анастасія, Журавель Даша, Шевченко Ставр. Усі інші діти за участь у конкурсі в подарунок отримали книжки.

Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях. З Днем визволення України!

Переглядів: 113 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0