Субота, 06.06.2020, 07:12

7 червня до нашої школи завітали члени пласт-національної скаутської організації...

7 червня члени   пласт-національної скаутської організації Пасікова Екатерина і Гавриш Марія завітали до школи №1 міста Слов’янська. На захід були запрошені учні 6-х класів. Програма почалася з презентації  про історію створення Пласта, про символи Пласта, про однострої  й табори. Після презентації був представлений фільм «Пласт-велика гра».

Пласт- національна скаутська організація, що виникла слідом за американським скаутингом.  На Україні Пласт виник у 1911 року.  Пласт є найбільшою скаутською організацією України. Вона об’єднує пластунів різного віку – від наймолодших 6-річних пластунів-новаків до пластунів-сеньйорів, які допомагають у виховній роботі та в інших сферах діяльності Пласту.

Теоретичний матеріал змінився на практичний. Діти були запрошені для участі в іграх, які розраховані на фізичні здібності учнів, підвищення уваги та розвиток пам’яті. Учні виявили  себе у  фізично розвиненими, кмітливими, допитливими, уважними.

Після заходу учні поставили питання і виявили бажання більш детально ознайомитися з діяльністю Пласту. У кінці пластунки попрощалися з 6-ти класниками фірмовим гаслом «Сильно! Червоно! Обережно! Швидко!».

Переглядів: 320 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0