П`ятниця, 05.06.2020, 19:24

1 школа відзначає День визволення України від фашистських окупантів!

28 жовтня вся наша Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День визволення від фашистських окупантів.  Аби відзначити річницю та згадати усіх,  хто мужньо боронив рідну землю від загарбників у школі було проведено виховні години   «Друга світова війна в національній пам’яті українського народу».

Діти пригадали героїв, що боронили рідну землю в роки Другої Світової Війни,  читали вірші та слухали розповіді  про буремні, кровопролитні  бої,  ділились сімейними історіями про прадідів, що брали участь у війні, показували фотографії з родинних фотоархівів.

Для учнів 3-4 класів було проведено  тематичну інформхвилинку в шкільній бібліотеці з переглядом відео сюжетів про події Другої Світової Війни.

На інформаційному стенді діти, батьки, учителі могли ознайомитися з  історичними фактами щодо   визволення України від фашистських загарбників.

Усі проведені заходи сприяють формуванню  почуття патріотизму, любові до рідної країни, пошани до подвигу героїв Другої Світової Війни.

Переглядів: 125 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0