Субота, 06.06.2020, 06:45

22 березня - Всесвітній День води
 Тісна, багаторічна співпраця поєднує нашу школу з Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів.
22 березня 2013 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів (обл. Донецька, м. Слов'янськ, вул. Комунарів №35) пройшла інформаційно – екологічна програма, присвячена Всесвітньому Дню води під назвою: «Вода для життя». У 2013 році відзначення Всесвітнього дня води пройде під гаслом «Міжнародний рік водного співробітництва».
У програмі приймали участь учні нашої школи Бойко Александра (8-в), Шевченко Валентина (9-г). Під керівництвом Задерихіної Катерини Павлівни, керівника гуртка «Конгломерат», вчителя географії, діти підготували музичне привітання працівників БУВРа з Днем води.

Переглядів: 874 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0