Субота, 06.06.2020, 06:38

21 лютого Міжнародний день рідної мови.

21 лютого представники всіх націй і народів світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Усяка мова бідніє від того, що нею не користуються на державному рівні й не спілкуються в побуті. Тому, аби примножити і зберегти рідну мову, нею треба починати від колискових, а завершувати виступами з високих трибун. Нею варто думати та мріяти, дивуватись і любити. Тож, щоб поглибити знання наших учнів про мову  та виховати любов і повагу до України, до художнього слова в нашій школі відбулись такі заходи:

1. Інформаційний стенд  «21 лютого – День рідної мови»
  2. Тематична виставка у бібліотеці «Шануймо мову нашого народу ».
  3. Інформаційна хвилинка «Українська мова у світі »
  4. Перегляд документальних відео «Мова в житті народу »
  5. Виставка малюнків – ілюстрацій до українських народних казок «Стежками українських казок»
  6. Диктант «Мова – це віконця, через які людина бачить світ»
  7. Мовознавче кафе «Словечко»

Мова - духовний скарб нації, найцінніший дар нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те найцінніше, що живе в наших серцях. Любіть і поважайте мову!

Переглядів: 239 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0