Середа, 25.11.2020, 15:58

20.12.2019 в нашій школі для паралелі п’ятих класів було проведено новорічний квест. На станції «Влучний стрілець» діти разом з веселими піратами перевіряли себе на влучність, збиваючи м’ячиками кеглі. Зайшовши в гості до Баби Яги, п’ятикласники залюбки потанцювали під ритмічну музику, разом з Кощеєм співали новорічні пісні та відповідали на цікаві питання Маші. Побувавши «У Лісовика під пеньком», школярі об’єдналися в дві команди та із захопленням проходили цікаві випробування.

Діти із задоволенням та інтересом мандрували за маршрутом, виконували різні завдання, набирали бали і заробляли чарівні сніжинки. Разом з Дідом Морозом п’ятикласники визволили Снігуроньку та одержали перемогу над з ... Читати далі »

Переглядів: 127 | Додав: kravchenkotraid | Дата: 28.12.2019 | Коментарі (0)