Середа, 25.11.2020, 16:00

Три дні з 29 по 31 травня тривала подорож учнів 6А, 6Б і 7Б класів у супроводі Леонтьєвої В.О. і Рубежанської Ю.І. видатними місцями Полтавщини.

Подорож розпочалася з відомого міста - курорт Миргорода і завершилася в Полтаві. Уся Полтавська область та її центр мають особливу й неповторну ауру. Наші учні відвідали багато пам`ятних місць та музеїв. У перший день діти відвідали Національний музей-заповідник М.В. Гоголя, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішні, музей українського весілля, дуби Кочубея у Диканці, музей Полтавської битви. Другий день подорожі розпочався майстер-класом із виготовлення фірмових полтавських галушок, далі учні відвідали садибу відомого письменника І.П ... Читати далі »

Переглядів: 249 | Додав: kravchenkotraid | Дата: 04.06.2019 | Коментарі (0)