П`ятниця, 05.06.2020, 17:52

У грудні 2015 року учні нашої   школи Погорєлов Богдан (9-б), Логвинова Поліна(9-а), Дудченко Богдан (9-б), Висіцька Юлія (9-а), Огійчук Софія (9-а) брали  участь у конкурсі «Пізнаємо Україну разом». Конкурс було проведено із метою консолідації учнівської та студентської молоді п’яти міст України – Києва, Чернігова, Слов’янська, Артемівська, Вижниці для подолання і трансформації стереотипних уявлень щодо відмінностей регіонів, ініціативною групою вчителів та викладачів у співпраці з ГО «Спілка Української Молоді в Україні» та Чернігівським обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу». В рамках конкурсу  відбулася заочна експедиція (конкурси есе та промо-роликів) «Пізнаємо Україну разом», у якій взяли участь понад 50 учнів та студент ... Читати далі »

Переглядів: 390 | Додав: Vospitatel | Дата: 19.01.2016 | Коментарі (0)