Неділя, 31.05.2020, 09:03

15 квітня учні 4-В класу прийняли участь у фестивалі «Шпак-хауз». Данил Фоменко з батьком виготовили дві казкові шпаківні. Дівчата та хлопці презентували шпаківні на сцені Палацу танцюючи та співаючи веснянки. Одну шпаківню-хатку діти подарували організаторам фестивалю для встановлення її на відновленій алеї в центрі нашого міста. Ще одну шпаківню учні 4-В класу побажали розташувати поблизу рідної ЗОШ№1. Так наші діти піклуються про птахів нашого краю та радіють приходу весни!

Переглядів: 393 | Додав: Vospitatel | Дата: 21.04.2015 | Коментарі (0)

В жизни первоклассников важное событие! Подошел момент прощания с  первой учебной книгой первоклассников – Букварем. Ребята, изменились, подросли, поумнели, много узнали, многому научились. И помогла им  в этом  первая учебная книга, которая называется “Букварь”. С ее помощью  ребята, выучили все буквы алфавита, научились читать. Но “Букварь” познакомил первоклассников не только с буквами, его страницы учили вас быть дружными, ... Читати далі »

Переглядів: 550 | Додав: Vospitatel | Дата: 21.04.2015 | Коментарі (0)