Субота, 22.02.2020, 20:10

Головна » 2017 » Вересень » 26 » 200-ТА РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПИСЬМЕННИКА МИХАЙЛА ПЕТРЕНКА
200-ТА РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПИСЬМЕННИКА МИХАЙЛА ПЕТРЕНКА

З 18 по 22 вересня в ЗОШ №1 було проведено ряд заходів з нагоди 200-річчя від Дня народження легендарного письменника Михайла Петренка. Учителі зацікавили дітей різними видами уроків, презентаціями, екскурсіями, чим збільшили інтерес школярів до письменників рідного краю, до відчуття годрості за письменників-земляків, які стали відомими в усій країні й за її межами.

Так, учні та вчителі 1-4 класів відвідали бібліотеку, де з виставки творчості М. Петренка дізналися більше про письменника.

Під керівництвом Количевої Л.М. для учнів 5-6 класів було проведено  урок малювання за творами письменника.

В.С.Желновач для учнів 8-Б класу провела урок пам'яті «Дивлюсь я на небо…».

Творча група 8-А під керівництвом Сисюк Н.І. виступила з презентаціями творів М.Петренка.

Т.В.Огійчук організувала виступ дослідницької групи 6-Б класу під назвою «М.Петренко – талановитий поет і таємнича особистість». А разом з 7-А класом підготувала презентацію буклетів, присвячених Дню народження поета «М.Петренко уславив своє ім'я навіки».

«Поетичний сокіл нашої Слов'янщини» - музично-літературна вітальня, яку провела Т.О.Шилова для учнів 9-х класів.

Для учнів 5-Б класу було проведено урок-дослідження «Блакитне небо  М.Петренка» під керівництвом І.Ю.Власенко.

Учні охоче слухали, брали активну участь, організовували та презентували матеріал, чим допомагають увіковічити пам'ять про легендарного письменника Слов'янщини.

Переглядів: 185 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0